Новини

ACINO підтримує лікарів і фармацевтів у протидії COVID-19

29/05/2020

ACINO в Україні долучилася до підтримки працівників охорони здоров’я, які борються з поширенням епідемії COVID-19. Компанія направила благодійну допомогу в 1200 лікарень та 2225 аптек по всій території України, забезпечивши 17 000 медпрацівників та 5000 провізорів у всіх областях країни необхідними засобами індивідуального захисту. Компанія надала лікарям і фармацевтам антисептики, захисні медичні маски, медичні рукавички, зволожувальні креми для рук. Загальна сума допомоги склала 4,3 млн гривень станом на 28 травня 2020 року.

«ACINO неухильно дотримується принципів соціально відповідального ведення діяльності. Ми стало підтримуємо партнерські та розвиваємо власні соціальні проекти у сфері охорони здоров’я, науки та спорту. За 2019 рік компанія направила більше 6,6 млн гривень на благодійну діяльність та гуманітарну допомогу. Сьогодні ми всі об’єднані у протидії COVID-19. На жаль, медпрацівники опинились у зоні високого ризику інфікування коронавірусом, у зв’язку з дефіцитом засобів індивідуального захисту в лікарнях. Так, кожний п’ятий інфікований коронавірусом SARS-CoV-2 – медик. Звичайно, ми не могли залишитись осторонь цієї проблеми та відгукнулися на численні звернення з лікарень країни. Ми не зупиняємось і продовжуємо надавати необхідну допомогу медпрацівникам, які стикнулись віч-на-віч з цим викликом. Адже вони розраховують на нас», – прокоментував Євген Заїка, генеральний директор ACINO в Україні, регіональний директор ACINO в країнах СНД.

Також, компанія долучилась до всеукраїнської ініціативи «Підвези медика»: протягом періоду обмеження дії громадського транспорту співробітники компанії у всіх областях України допомагали медичним працівниками дістатися до своїх робочих місць.

Джерело: прес-служба ACINO в Україні

https://rx.ua
ПЕРЕДПЛАТА
КУПИТИ КНИГИ