Наказ МОЗ України від 08.01.2004 № 1 “Про удосконалення моніторингу первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини та уніфікації відповідної облікової медичної документації”
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
Н А К А З
08.01.2004 № 1
м. Київ
Про удосконалення моніторингу первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини та уніфікації відповідної облікової медичної документації
На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 20.06.2000 р. № 989 “Про комплексні заходи щодо впровадження сімейної медицини в систему охорони здоров’я” та з метою упорядкування обліку діяльності закладів загальної практики-сімейної медицини
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити перелік облікової медичної документації закладу загальної практики-сімейної медицини (додаток 1).
2. Затвердити зразки облікових форм, якими доповнено перелік (додатки 2, 3, 4).
3. Визнати такими, що є необов’язковими для ведення в закладах загальної практики-сімейної медицини форми облікової документації (додаток 5).
4. Затвердити форми оперативної інформації моніторингу закладів загальної практики-сімейної медицини стосовно розвитку мережі (додаток 6), кадрового забезпечення (додаток 7), показників діяльності (додаток 8 ) та ресурсного забезпечення (додаток 9).
5. Центру медичної статистики МОЗ України (Голубчиков М.В.):
5.1. Внести зміни в форми статистичної звітності № 17 “Звіт про медичні кадри”, № 20 “Звіт лікувально-профілактичного закладу” та № 47 “Звіт про мережу, кадри та діяльність медичних закладів” з урахуванням особливостей діяльності закладів загальної практики-сімейної медицини протягом 2004 р.
5.2. Забезпечити інструктаж щодо ведення облікових та звітних статистичних форм закладами загальної практики-сімейної медицини.
5.3. Контролювати ведення в закладах загальної практики-сімейної медицини форм облікової та звітної документації, яка затверджена в установленому порядку МОЗ України.
6. Міністру охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь охорони здоров’я обласних, Севастопольської міської, Головного управління охорони здоров’я та медичного забезпечення Київської міської державних адміністрацій:
6.1. Забезпечити облік роботи закладів загальної практики-сімейної медицини відповідно до затвердженого переліку облікової медичної документації, починаючи з 2004 р.
6.2. Сприяти впровадження уніфікованого програмного продукту “Сімейна амбулаторія” в діяльність закладів загальної практики-сімейної медицини, який отримав сертифікат МОЗ України.
6.3. Подавати до науково-методичного центру сімейної медицини МОЗ України оперативну інформацію згідно з додатками 6,7,8,9 за кожне півріччя до 01.08та 01.02електронною поштою (e-mail: [email protected] ) та поштою (01021, м. Київ, вул. М. Грушевського, 7).
7. Науково-методичному центру сімейної медицини МОЗ України (Латишев Є.Є.):
7.1. Проводити аналіз оперативної інформації моніторингу закладів загальної практики-сімейної медицини в місячний термін після її отримання.
7.2. Розробити методичні рекомендації щодо формування оперативної інформації моніторингу закладів загальної практики-сімейної медицини, затвердити їх в установленому порядку та забезпечити ними територіальні управління охорони здоров’я до 01.01.2004 р.
8. Вважати такими, що втратили чинність накази Міністерства охорони здоров’я України від 25.06.2001 р. № 244 “Про проведення моніторингу реорганізації первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини” та від 12.07.2001 № 283 “Про затвердження медичної облікової документації щодо діяльності закладів загальної практики-сімейної медицини”.
9. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Орду О.М.
В.о. Міністра
В.В. Загородній
Вся інформація про лікарські засоби та їх застосування представлена для ознайомлення і не може вважатися настановою для самостійної діагностики та лікування. Інформація призначена виключно для медичних та фармацевтичних працівників.