Законодательство

Наказ МОЗ України від 20.08.2012 № 650 “Про затвердження розподілу лікарських засобів для лікування дітей, хворих на гемофілію, закуплених за кошти Державного бюджету України на 2012 рік

20/08/2012

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
20.08.2012                                                                                                                      N 650
м.Київ
Про затвердження розподілу лікарських засобів для лікування дітей, хворих на гемофілію, закуплених за кошти Державного бюджету України на 2012 рік

З метою раціонального і цільового використання лікарських засобів для лікування дітей, хворих на гемофілію, закуплених у централізованому порядку за кошти Державного бюджету України на 2012 рік за бюджетною програмою КПКВК 2301400 “Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру” за напрямом “Централізована закупівля медикаментів для дітей, хворих на гемофілію”, відповідно до протоколу засідання Комітету з конкурсних торгів МОЗ України від 19.07.2012 № 41 –

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердити Розподіл лікарських засобів для лікування дітей, хворих на гемофілію, закуплених за кошти Державного бюджету України на 2012 рік за бюджетною програмою КПКВК 2301400 “Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру” (далі – лікарських засобів для лікування дітей, хворих на гемофілію), що додається.

 

2. Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги спільно з Управлінням моніторингу державних цільових програм та державних закупівель, Відділом внутрішнього аудиту та ДУО “Політехмед” забезпечити організацію контролю за цільовим використанням лікарських засобів для лікування дітей, хворих на гемофілію у регіонах.

 

3. Управлінню бухгалтерського обліку забезпечити перерахування коштів за бюджетною програмою КПКВК 2301400 “Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру” на рахунок постачальника відповідно до умов договору.

 

4. ДУО “Політехмед” забезпечити:

4.1. Приймання лікарських засобів для лікування дітей, хворих на гемофілію відповідно до умов договору.

4.2. Своєчасну доставку лікарських засобів для лікування дітей, хворих на гемофілію, до регіонів згідно з затвердженим Розподілом.

4.3. Подання щомісяця до 15 числа до Департаменту економіки та ресурсного забезпечення інформації про виконання поставок лікарських засобів для лікування дітей, хворих на гемофілію, до регіонів.

 

5. Міністру охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь (головних управлінь) охорони здоров’я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій забезпечити:

5.1. Персональну відповідальність та контроль за дотриманням потреби при розподілі лікарських засобів для лікування дітей, хворих на гемофілію, а також збереженням та раціональним їх використанням.

5.2. Подання щомісяця до 10 числа місяця, наступного за звітним, до ДУО “Політехмед” актів списання лікарських засобів для лікування дітей, хворих на гемофілію.

 

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра – керівника апарату Богачева Р. М.

 

В.о. Міністра                                                                                                   Р.О.Моісеєнко
Підготувала +Марія Морозова

https://rx.ua
ПЕРЕДПЛАТА
КУПИТИ КНИГИ