Законодательство

Наказ МОЗ України від 28.09.2012 № 758 “Про затвердження складу робочих груп”

28/09/2012

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
N 758
м.Київ
Про затвердження складу робочих груп

На виконання Меморандуму про взаєморозуміння від 02.02.2012 року, укладеного між Міністерством охорони здоров’я України та Товариством з обмеженою відповідальністю “Санофі-Авентіс України“, щодо вивчення досвіду європейських клінік у лікуванні раку молочної залози та цукрового діабету

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити склад робочої групи з вивчення досвіду європейських клінік у лікуванні раку молочної залози, що додається.

2. Затвердити склад робочої групи з вивчення досвіду європейських клінік у лікуванні цукрового діабету, що додається.

3. Визначити пілотними адміністративно-територіальні одиниці по вивченню досвіду європейських клінік: Волинську, Донецьку, Закарпатську, Полтавську, Рівненську та Черкаську області і м. Київ.

4. Головам робочих груп:

4.1. Провести перше засідання робочої групи у вересні 2012 року, а подальші засідання по мірі необхідності.

4.2. Звіт за результатами проведеної роботи робочих груп надавати заступнику Міністра охорони здоров’я України відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

5. Начальникам управлінь (головних управлінь) охорони здоров’я Волинської, Донецької, Закарпатської, Полтавської, Рівненської та Черкаської обласних та Київської міської державних адміністрацій створити робочі групи по вивченню досвіду європейських клінік у лікуванні раку молочної залози та цукрового діабету.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Толстанова О. К

В.о. Міністра                                                                                                     О. Толстанов
Підготувала +Марія Морозова

https://rx.ua
ПЕРЕДПЛАТА
КУПИТИ КНИГИ