Постанова КМУ “Про затвердження Порядку проведення інвентаризації високовартісного обладнання у закладах охорони здоров’я, що надають вторинну та третинну медичну допомогу, у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та м. Києві” від 24.09.2012 № 946
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 24 вересня 2012 р. № 946
Київ
Про затвердження Порядку проведення інвентаризації високовартісного обладнання у закладах охорони здоров’я, що надають вторинну та третинну медичну допомогу, у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та м. Києві
Кабінет Міністрів України постановляє:
Затвердити Порядок проведення інвентаризації високовартісного обладнання в закладах охорони здоров’я, що надають вторинну та третинну медичну допомогу, у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та м. Києві, що додається.
Прем’єр-міністр України М.АЗАРОВ
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 24 вересня 2012 р. № 946
ПОРЯДОК
проведення інвентаризації високовартісного обладнання у закладах охорони здоров’я, що надають вторинну та третинну медичну допомогу, у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та м. Києві
1. Цей Порядок визначає процедуру проведення інвентаризації високовартісного обладнання у закладах охорони здоров’я незалежно від виду і типу підпорядкування, що надають вторинну (спеціалізовану) та третинну (високоспеціалізовану) медичну допомогу, у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та м. Києві (далі – заклади охорони здоров’я у пілотних регіонах).
2. Інвентаризація високовартісного обладнання (далі – інвентаризація) проводиться з метою встановлення фактичної наявності, кількості, якісного стану, інтенсивності використання, визначення обсягу ресурсного забезпечення закладів охорони здоров’я у пілотних регіонах.
3. Інвентаризація проводиться протягом місяця в закладах охорони здоров’я у пілотних регіонах двічі на рік – з 15 листопада та 15 травня.
4. Для проведення інвентаризації наказом керівника закладу охорони здоров’я у пілотному регіоні утворюється комісія з числа працівників закладу, персональний склад якої погоджується із структурним підрозділом з питань охорони здоров’я відповідної місцевої держадміністрації.
До складу комісії обов’язково включається головний бухгалтер закладу, по одному представнику структурного підрозділу з питань охорони здоров’я відповідної місцевої держадміністрації, державного органу, до сфери управління якого належить заклад охорони здоров’я у пілотному регіоні, або Національної академії медичних наук, у віданні якої перебуває заклад, а також представник територіального органу Держфінінспекції.
Комісію очолює керівник закладу охорони здоров’я у пілотному регіоні або його заступник.
5. Вихідними даними для проведення інвентаризації є відомості, що містяться в переліку високовартісного обладнання, яке підлягає інвентаризації, складеному за формою, встановленою МОЗ.
6. За результатами інвентаризації складаються акти за встановленою МОЗ формою. Акти підписуються головою та членами комісії і передаються до структурних підрозділів з питань охорони здоров’я Вінницької, Дніпропетровської, Донецької обласних та Київської міської держадміністрацій.
7. Структурні підрозділи з питань охорони здоров’я Вінницької, Дніпропетровської, Донецької обласних та Київської міської держадміністрацій на підставі поданих актів оформляють зведений акт інвентаризації високовартісного обладнання та подають його МОЗ.
Підготувала +Марія Морозова