Новини

ПАНАЦЕЯ 2017: ВАРТА НАЙКРАЩОГО

14/09/2017

Традиційно напередодні Дня фармацевтичного працівника підводяться підсумки Щорічного конкурсу професіоналів фармацевтичної галузі України «Панацея». Сьогодні 14 вересня 2017 року у КВЦ «Парковий» відбулася XVIII церемонія нагородження переможців

Щорічний конкурс професіоналів фармацевтичної галузі «Панацея» було засновано у 1999 році. За час свого існування конкурс став визначною подією у світі ФАРМИ. Місія конкурсу — сприяння розвитку всіх секторів фармацевтичної галузі України шляхом сприяння впровадженню високих стандартів якості послуг і розкриттю професійного потенціалу працівників. «Панацея» — це відкритий конкурс, переможці якого визначаються за результатами комплексних маркетингових репутаційних та аналітичних досліджень. Вивчення ринку триває протягом року, а інформацію про результати досліджень надають аналітичні компанії-партнери конкурсу —Quintiles IMS, MASMI, SMD, UMG, Nielthen, Business Credit.

«Панацея» — комунікаційний майданчик, що сприяє об’єднанню професіоналів для ефективного партнерства.

Урочисту церемонію нагородження переможців конкурсу фармацевтичної галузі України «Панацея – 2017» відкрив Ігор Лурін, заступник керівника Головного департаменту з питань гуманітарної політики Адміністрації Президента України. Він зачитав привітання Президента України Петра Порошенка до учасників конкурсу і всієї фармацевтичної спільноти.

У вітальному слові до фармацевтичної спільноти голова Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками Наталії Гудзь зазначила: «Усі разом ми працюємо на благо громадян України для задоволення потреби у якісних ліках, а це не лише важливо, але й почесно. Самовідданість кожного з вас, без сумніву, є гарантією розвитку фармгалузі та кожного підприємства: від невеликої аптеки до фармацевтичного заводу».

Володимир Редько, виконавчий директор Асоціації виробників інноваційних ліків «АПРаД» у зверненні до учасників церемонії нагородження сказав: «Сьогодні ми всі є свідками реформування системи охорони здоров’я та розвитку фармацевтичної галузі України. Усі ці зміни були б неможливі без невтомної і кропіткої роботи фармацевтичної громадськості. Ми разом створюємо майбутнє нашої галузі і нашої країни та працюємо заради досягнення високої мети — стати кращими».

З професійним святом присутніх привітав голова правління ГС «Аптечна професійна асоціація україни (АПАУ)» Ігор Червоненко. Він акцентував увагу на тому, що професія фармацевта завжди була потрібною і почесною, і щиро побажав «частіше бачити вдячність на обличчях людей у відповідь на вашу доброзичливість, уважність та професіоналізм».

Переможцями ХVІІІ конкурсу професіоналів фармацевтичної галузі України «Панацея» стали:

Номінація «АПТЕКА РОКУ»

«Аптечна мережа» — аптечна мережа «Бажаємо здоров’я». Нагороду отримала начальник торгового відділу Алла Ветриченко

«Фармамаркет» — фармамаркети мережі «Анкор». Нагороду отримала керуюча аптечним маркетингом Ганна Нелюба

Номінація «КОМПАНІЯ РОКУ»

«Компанія року у високоціновому сегменті» — компанія Takeda. Нагороду отримала директор компанії Наталія Заго

«Компанія року у сегменті доступних цін» — ПАТ «Київський вітамінний завод». Нагороду отримав керівник відділу маркетингу Спартак Селезньов

Номінація «ПЕРСОНА РОКУ»

«Топ-менеджер року» — Євген Заїка, регіональний директор у країнах СНД компанії Acino (Швейцарія), Генеральний директор фармацевтичного підприємства «Фарма Старт» (Україна)

«Маркетинг-менеджер року» — Тетяна Григорова, керівник відділу маркетингу компанії «Джонсон і Джонсон Україна» в Україні та країнах СНД

«КАМ року» — Олена Бабур, менеджер по роботі з ключовими клієнтами компанії «Тева Україна»

Номінація «ПРОЕКТ РОКУ»

«Проект року» — Sandoz Antimicrobial Resistance Initiative (SARI). Нагороду отримали: Володимир Квашук, керівник департаменту рецептурних препаратів; Людмила Федорчук, маркетинг-менеджер, Юлія Шатило, маркетинг-менеджер

«Соціальний проект року» — турнір Seni Cup, компанія «Белла Трейд». Нагороду отримали Зоя Ухова, керівник департаменту торгівлі по роботі ТМ Seni та ТМ Matopat і та Анастасія Пекарик, маркетинг-менеджер

Номінація «ПРЕПАРАТ РОКУ»

Безрецептурні препарати:

МЕТРОГІЛ ДЕНТА, компанія «Джонсон і Джонсон»

СПАЗМАЛГОН, компанія «Тева»

СОРБЕКС, компанія «Валартін Фарма»

ЛІНЕКС, компанія Sandoz

ДЕРМАЗОЛ шампунь, компанія «Кусум»

ЕКЗОДЕРИЛ, компанія Sandoz

ДЕКАСАН, компанія «Юрія–Фарм»

ФУЦИС, компанія «Кусум»

ДИКЛАК гель, компанія Sandoz

АЦЦ, компанія Sandoz

СИНУПРЕТ, компанія «Біонорика»

Рецептурні препарати:

ЦИНКТЕРАЛ, компанія «Тева»

АКТОВЕГІН, компанія Takeda

КАРДІОМАГНІЛ, компанія Takeda

ДІОКОР, компанія Acino

ДІФОРС, компанія Acino

СУМАМЕД, компанія «Тева»

МОВЕКС Актив, компанія «Мові Хелс»

АЗІЛЕКТ, компанія «Тева»

АСКОРІЛ, компанія «Гленмарк»

БРОНХО МУНАЛ, компанія Sandoz

Динамічний лідер:

ЛЕВІЦИТАМ, компанія Acino

СУПРАСТИН, компанія Egis

Номінації ОРГКОМІТЕТУ

Кращий сайт аптечної мережі — сайт аптечна мережа 911. Нагороду отримала  Єлизавета Грудінкіна, интернет-маркетолог.

За створення класифікації та методичні рекомендації оцінки еквівалентності лікарських засобів нагороду отримали — Ігор Зупанець, д-р мед.наук, проф., заслуженний діяч науки та техніки України, завідуючий кафедри клінічної фармакології з фармацевтичною опікою та Віталій Усенко, медичний директор ПАТ “Фармак”

Переможці конкурсу були нагороджені бронзовою статуеткою богині «Панацеї» (скульптор Андрій Зігура).

Присутніх на церемонії нагородження вітали ведуча Марія Єфросініна та учасники шоу-програми.

«Фармацевт Практик» приєднується до вітань переможців! Щиро зичимо всім нових здобутків, цікавих проектів і ідей!

 

Про організаторів

ТОВ «ВК Здорово» працює на ринку з 2005 року. Компанія надає широкий спектр event-послуг — організація, проведення, технічне забезпечення конференцій та прес-конференцій, конкурсів, фахових урочистих подій, розробка рекламних кампаній, медіа планування та розміщення на радіо, ТБ, у пресі. «ВК Здорово» є організатором Щорічного конкурсу професіоналів фармацевтичної галузі «Панацея» та маркетингової бізнес-конференції фармацевтичної галузі України «Жити сьогодні».

Сайт конкурсу професіоналів фармацевтичної галузі «Панацея»: http://panaceja.ua/

 

ПЕРЕДПЛАТА
КУПИТИ КНИГИ