АктуальноНовини

У регіонах проходять науково-практичні конференції з впровадження державного регулювання цін на ліки для гіпертоніків

02/07/2012

4 липня в Донецьку відбудеться науково-практична конференція з реалізації пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб, хворих на гіпертонічну хворобу. В заході, організованому Національним науковим центром “Інститутом кардіології ім. академіка М.Д.Стражеска”, візьмуть участь Президент Асоціації кардіологів України Володимир Коваленко, головний кардіолог Міністерства охорони здоров’я та НАМН України Юрій Сіренко, керівники управлінь охорони здоров’я обласних держадміністрацій, обласні терапевти та кардіологи, лікарі загальної практики первинної ланки охорони здоров’я, районні та міські терапевти і кардіологи.

Учасники конференції розглядатимуть питання, пов’язані з національною стратегією лікування артеріальної гіпертензії в Україні, відповідністю фармакотерапії гіпертонічної хвороби в Україні європейським стандартам та рекомендаціям та державним регулюванням цін на лікарські засоби для лікування хворих на гіпертонію.

2 липня цього року науково-практична конференція з реалізації пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб, хворих на гіпертонічну хворобу, відбулася в Миколаєві, а 9 липня такий же захід відбудеться в Полтаві. [ кстати, если информация на этой странице вам понравилась – нажмите фейсбучный like или гугл +1 вверху страницы – нам нравится такая форма одобрения того, что мы делаем для вас ;) ]

Прес-служба МОЗ України

Підготувала +Олена Новіцька

Вам також буде цікаво це:

https://rx.ua
ПЕРЕДПЛАТА
КУПИТИ КНИГИ