22 января 2017

Новости

События, мероприятия, инновации

Вітаємо переможців акції серед передплатників журналу «Фармацевт Практик»!

18.01.2017  

Шановні колеги та партнери!

17 січня 2017 було проведено розіграш призів серед передплатників друкованої версії журналу «Фармацевт Практик» на 2017 рік (редакційна передплата)

Вітаємо переможців, які отримали призи!

Опека пациента в практике врача и провизора

16.01.2017  

Рекомендуем издание «Опека пациента в практике врача и провизора. Руководство по применению лекарственных средств». Книга является переводом авторитетного руководства «BMA New Guide to medicines & Drugs», выпускаемого Британской медицинской ассоциацией

Фотоконкурс «Мисс Мефено-менальность»: Поздравляем победителей!

 

Дорогие друзья! Пришло время подвести итоги фотоконкурса для сотрудниц аптек «Мисс Мефеноменальность».

Спасибо, дорогие участницы и участники, за обаяние и задор, за креативность и фантазию, за чудесные «мефеноменальные» фотографии. Спасибо за теплые улыбки и массу положительных эмоций, которые вы подарили всем, кто принял участие в голосовании!

Спасибо, дорогие читатели, за интерес к конкурсу и участие в голосовании!

Волшебная «Ночь перед Рождеством» в аптечной сети «Здравица»

 

6 января 2017 года аптечная сеть «Здравица» устроила для своих посетителей незабываемый праздник — «Ночь перед Рождеством»! Ведь что главнее всего в праздники? Семейное тепло и крепкое здоровье!

«Фармацевтична опіка» —
підручна книга працівника аптеки

10.01.2017  

Шановні колеги! Рекомендуємо Вам незамінного помічника в повсякденній роботі провізорів та фармацевтів — практичний посібник «Фармацевтична опіка», який містить:
— 38 протоколів провізора (фармацевта) при відпуску безрецептурних лікарських засобів;
— 40 алгоритмів фармацевтичної опіки при відпуску лікарських засобів.
Посібник «Фармацевтична опіка» (208 стор.) видано за редакцією професора І.А.Зупанця та академіка НАН України, професора В.П.Черниха

Санофі та Берінгер Інгельхайм закрили угоду про обмін активами

 

Санофі та Берінгер Інгельхайм підтверджують, що стратегічна транзакція, підписана в червні 2016 року, яка передбачає обмін активами ветеринарного бізнесу компанії Санофі (Меріал) та бізнесу безрецептурних препаратів компанії Берінгер Інгельхайм, була успішно закрита на більшості ринків 1 січня 2017 року

«Довідник еквівалентності лікарських засобів» — незамінний помічник у виборі лікарського засобу

03.01.2017  

У Довіднику згідно АТС-класифікації  систематизовано інформацію про всі лікарські засоби, зареєстровані в Україні на момент видання. Унікальною властивістю Довідника є наявність інформації про терапевтичну еквівалентність оригінального та генеричного препаратів

Вітаємо з Новим роком!

29.12.2016  

Вітаємо з Новим 2017 роком!!!

Різноманітність поглядів на життя і щастя робить цей світ яскравим і неповторним. Тому так важливо, щоб кожний отримав те, до чого прагне. Нехай наступний рік принесе кожному безліч можливостей для реалізації свого потенціалу.

Вірте в свої сили і креативність! Будьте цікавими до життя! Пам’ятайте, саме ви є автором найцікавішої книги — книги вашого життя!